Internet dla domu

Bez limitów pobrania danych

  Czy wiesz, że limity oferowane w abonamentach przez operatorów komórkowych starczają na pobranie 1 filmu jakości HD a wykupienie pakietu na kolejny film kosztuje około 20zł?

Szybkie czasy dostępu (dla graczy)

Czy wiesz, że czasy dostępu do Internetu w sieciach komórkowych (średnio 10x dłuższe) nie pozwalają na granie w gry online ani rozmowy audio-wideo?

Stabilny transfer – darmowy test 14-dniowy

Czy wiesz, że jesteśmy tak pewni tego, że nasz Internet radiowy jest lepszy od innych ofert nie tylko kablowych, że oferujemy możliwość darmowego przetestowania łącza bez zobowiązań przez 2 tygodnie?

Obsługa blisko Ciebie

Czy wiesz, że w naszej firmie nie będziesz odsyłany przez telefon do kolejnych konsultantów nie mających pojęcia o swojej pracy tak jak ma to często miejsce w konkurencyjnych firmach?

Niezawodność

Czy wiesz, że najnowsze urządzenia radiowe są równie niezawodne co kablowe o ile są profesjonalnie zainstalowane oraz zabezpieczone?

 Jeżeli nadal Cię nie przekonaliśmy do Internetu naszej firmy, zachęcamy do zamówienia 14 dniowego testu bez zobowiązań i bez podpisywania umów. Wystarczy zadzwonić lub napisać do nas, a my się z Tobą skontaktujemy.